ÜYELER




  • 1 Erdal Karaöz - İstinye Üniversitesi Liv Ulus Hastanesi

  • 2 Ercüment Ovalı - Acıbadem Labcell

  • 3 Serdar Kabataş - SBÜ GOP-Taksim EAH Beyin ve Sinir Cerr.Kliniği

  • 4 Tunç Akkoç - Marmara Üniversitesi Tıp Fakütesi Pediatrik Allerji-İmmünoloji BD

  • 5 Gökhan Tolga Adaş

  • 6 Kemal Tanju Hepgül - İstanbul Üni.

  • 7 Fikrettin Şahin - Yeditepe Üni.

  • 8 Erdinç Civelek - SBÜ GOP-Taksim EAH Beyin ve Sinir Cerr.Kliniği

  • 9 Adem Aydın

  • 10 Gökhan Duruksu - Kocaeli Üni.

  • 11 Osman Tayfun Dalbastı - Ege Üni.

  • 12 Tuncay Delibaşı - Hacettepe Üni.

  • 13 Cem Yılmaz

  • 14 Gülay Sezgin - Çukurova Üni.

  • 15 Tufan Cansever - Başkent Üni.

  • 16 Ülkü Aygen Türkmen - GOP Taksim EAH

  • 17 Murat Müslüman - Şişli Etfal EAH

  • 18 Yavuz Aras - İstanbul Üni.

  • 19 Yaşar Bayrı - Marmara Üni.

  • 20 Duran Üstek - İstanbul Üni.

  • 21 Emre Demirçay - Başkent Üni.

  • 22 Adem Yılmaz - Şişli Etfal EAH

  • 23 Gülçin Gacar - Kocaeli Üni.

  • 24 Nezihe Tülin Boylu - Adnan Menderes Üni.

  • 25 Sema Bozalioğlu - Gazi Üni.

  • 26 Pınar Çetinalp Demircan - İstanbul Bilim Ünv. Tıp Fakültesi Biyokimya AD.

  • 27 Özgür Tekin - Şifa Üni.

  • 28 Selçuk Tünik - Dicle Üni.

  • 29 Osman Tayfun Oğuzoğlu

  • 30 Murat Vural

  • 31 Murat Dıramalı - Abant İzzet Baysal Üni.

  • 32 Muhammet Yalçın - İnönü Üni.

  • 33 Tugay Atalay - Bozok Üni.

  • 34 İsmail Üstünel - Akdeniz Üni.

  • 35 Erol Taşdemiroğlu - Gelişim Üni.

  • 36 Emre Yaprak - Kocaeli Üni.

  • 37 Alper Tunga Özdemir - Merkez Efendi Devlet Hastanesi

  • 38 Serpil Tütüncü - Sevil Eczanesi

  • 39 Hamit Özyürek - Ondokuz Mayıs Üni.

  • 40 Fatma Dilek Gürel - Ardahan Devlet Hastanesi

  • 41 Çağhan Kızıl - CRTD, Fetscherstr

  • 42 Tolga Akkoç - TÜBİTAK MAM

  • 43 Ahmet Güney - Erciyes Üni.

  • 44 Alper Kaya

  • 45 Afig Berdeli - Ege Üni.

  • 46 Sema Yusufoğlu - Sema Yusufoğlu

  • 47 Sema Hakkı - Selçuk Üni. Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji A.D.

  • 48 Özer Aylin Gürpınar - Hacettepe Üni.

  • 49 Neslihan Şimşek - İnönü Üni.

  • 50 Mehmet Niyaz - Gazi Üni.

  • 51 Korhan Altunbaş - Afyon Kocatepe Üni.

  • 52 Gökhan Ertaş - Dr. Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Damar Hast.

  • 53 Feyza Başak - Mustafa Kemal Üni.

  • 54 Ahmet Ekmekçi - Dr. Siyami Ersek Hastanesi

  • 55 Abdulhadi Cihangir Uğuz - Süleyman Demirel Üni.

  • 56 Buğra Adil Buyrukçu

  • 57 Ela Tules Fırat - Dicle Üni.

  • 58 Mustafa Çevik - M.E.B. & TÜBİTAK

  • 59 Hakan Darıcı - Süleyman Demirel Üni.

  • 60 Zehra Seda Ünal - Kocaeli Üni.

  • 61 Özlem Sağlam - Kocaeli Üni.

  • 62 Çiğdem İnci - Kocaeli Üni.

  • 63 Büşra Öncel - Kocaeli Üni.

  • 64 Ayşegül Bağlar - Kocaeli Üni.

  • 65 Nilbeste Bekiroğlu Boncukçu - Kocaeli Üni.

  • 66 Gülay Erman - Sakarya Üni.

  • 67 İsmail Öğülür - Marmara Üni.

  • 68 Gülben Gürhan - Marmara Üni.

  • 69 Gaye Çetinkaya - TÜBİTAK MAM GMBE

  • 70 Ülkü Arığ - Okmeydanı E.A.H.

  • 71 Selin Yıldırım

  • 72 Aysel Kükner - Yakın Doğu Üni. Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 73 Rasim Kutlu - Gümüşhane Devlet Hastanesi

  • 74 Haydar Bağış - Adıyaman Üni.

  • 75 Candan Özoğul - Gazi Üni.

  • 76 Bülent Demirbek - Ruh Sağlığı Hastanesi Adana

  • 77 Duran Canatan - Özel Antalya Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi-Antalya

  • 78 Gamze Köse - Yeditepe Üni.

  • 79 Güngör Sobacı

  • 80 Hüseyin Erdinç Beşikçioğlu - Gazi Üni.

  • 81 İsmail Türkoğlu - Gazi Üni. Tıp Fak. Histoloji Embriyoloji A.D.

  • 82 Ayla Eker Sarıboyacı - Eskişehir Osmangazi Üni. ESTEM

  • 83 Ayşe Cakır Gündoğlu - Gazi Üni.

  • 84 Sabri Demir - Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıları Hematoloji Onkoloji EAH

  • 85 Özge Özçoban - Erciyes Üni.

  • 86 Pulat Akın Sabancı - İstanbul Üni.

  • 87 Salih Şanlıoğlu - Akdeniz Üni.

  • 88 Sefa Çelik - Afyon Kocatepe Üni.

  • 89 Turgay Şimşek - ToyotasaAcil Yardım Hastanesi

  • 90 Onur Uysal - Eskişehir Osmangazi Üni. ESTEM

  • 91 Murat Gönenç - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 92 Bahar Eryaşar

  • 93 Engin Özar - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 94 Zahide Mine Yazıcı - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 95 Sinem Ardıç - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları A.D.

  • 96 Ahmet Akgül - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 97 Cemal Kural - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 98 Selin Kapan - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 99 Mine Adaş - Okmeydanı E.A.H.

  • 100 Deniz Güzey - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 101 Feyza Altın - Okmeydanı E.A.H.

  • 102 Fikret Başkan - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 103 Fatma Tülin Kayhan - Bakırköy EAH

  • 104 Serdar Türkmen - Bakırköy EAH

  • 105 Ali Kocataş - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 106 M. Abdussamet Bozkurt - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 107 Asuman Gedikbaşı - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 108 Yaşar Doğan - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 109 Mustafa Uygar Kalaycı - Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 110 Candan Hundemir - Ege Ünv. Tıp Fakültesi

  • 111 Arzu Taş Çaputçu - TÜBİTAK MAM GMBE

  • 112 Aslı Pınar Zorba - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 113 Büşra Dursun - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 114 Cemre Su Kaya - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 115 Gamze Tümentemur - OMÜ Tıp fakültesi

  • 116 Hilal Toptaş - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 117 Özlem Ayşe Özyılmaz - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 118 Serap Yeşilkır Baydar - Rvosem Sağlık Ürünleri San. A.Ş.

  • 119 İrem Yılmaz - Kocaeli Üni.

  • 120 Ayça Aksoy - Kocaeli Üni.

  • 121 Gizem Turaç - Kocaeli Üni.

  • 122 Cansu Subaşı - Kocaeli Üni.

  • 123 Sezen Arat

  • 124 Ayşegül Batıoğlu Karaaltın

  • 125 Kiraz Yağmur

  • 126 Yusuf Baran - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

  • 127 Melis Kartal Yıldırım

  • 128 Gamze Tan - Hacettepe Üni.

  • 129 Hasan Basri Savaş - Süleyman Demirel Üniversitesi

  • 130 Ceren Özel - Kocaeli Üni.

  • 131 Olga Nehir Öztel - Yıldız Teknik Üniversitesi

  • 132 Selen Kum - Adnan Menderes Üni.

  • 133 Türkan Eldem - Hacettepe Üni.

  • 134 Esra Gökmen

  • 135 Melike Özgül Önal - Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

  • 136 Tuna ÖNAL - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 137 Öznur Başkan - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

  • 138 Levent Demiray - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

  • 139 Özlem Barut

  • 140 Mehmet Gürdal - Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 141 Işıl Aydemir - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 142 Fatma Öztürk

  • 143 Tuğba Bal

  • 144 Suna Saygılı - Dumlupınar Üniversitesi

  • 145 Mahmud Mustafa Özkut - Yozgat Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 146 Nastaran Langarizadeh - Ege Üni.

  • 147 Reyima Ablimit - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 148 İsmail Çaylı - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 149 Fatma Fırat - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 150 Dila Hatun Sal

  • 151 Merve Temel - Celal Bayar Üniversitesi

  • 152 Musa Karakükcü - Ege Üni.

  • 153 Murat Kantarcıoğlu - LÖSEV - Lösante Hastanesi - Ankara

  • 154 Merve Çapkın Yurtsever - Hacettepe Üni.

  • 155 İrem Gül Sancak - Ankara Üni.

  • 156 Asuman Özen - Ankara Üni. Veteriner Fak. Histoloji Embriyoloji A.D.

  • 157 Merve Çeb - Kocaeli Üni.

  • 158 Ahmet Öztürk - Kocaeli Üni.

  • 159 Babek Mahalzade - Kocaeli Üni.

  • 160 Esra Albayrak - Kocaeli Üni.

  • 161 Ayşen Meltem Kocagümüş - Kocaeli Üni.

  • 162 Bilal Çiğ - Süleyman Demirel Üniversitesi

  • 163 Serli Canikyan

  • 164 Özlem Çevik

  • 165 Yetkin Öztürk - İstanbul Teknik Üni.

  • 166 Aylin Tunç Ünsal

  • 167 Kürşad Türksen - University of Ottawa

  • 168 Nedime Serakıncı - Yakın Doğu Üni.

  • 169 Cihan Çakır - Uludağ Üni.

  • 170 Mehmet Veli Karaaltın - Acıbadem Üni.

  • 171 Murat Sevimli - Süleyman Demirel Üniversitesi

  • 172 Tuğba Semerci Sevimli - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

  • 173 Esra Kahraman

  • 174 Pelin Acar - İnönü Üni.

  • 175 Engin Ulukaya - Uludağ Üni.

  • 176 Ali Kudret Adiloğlu - Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 177 Noushin Zibandeh - Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 178 Merve Erçin - İstanbul Üni.

  • 179 Günsu Aydın - Erciyes Üni.

  • 180 Ali İnal - Başkent Üni.

  • 181 Ferda Alpaslan Pınarlı - Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH

  • 182 Müge Karakayalı - Celal Bayar Üni.

  • 183 Gülinnaz Ercan - Ege Üni.

  • 184 Mustafa Ersöz - İnönü Üni.

  • 185 Özge Ekin Tuncay - Hacettepe Üni.

  • 186 Esra Çağavi - İstanbul Medipol Üniversitesi

  • 187 Mahmut Tankuş - İnönü Üni.

  • 188 Sanem Sarıbaş - Gazi Üni.

  • 189 Zekeriya Tosun - Selçuk Üni.

  • 190 Dilek Alyüz

  • 191 Ömer Bulut - Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

  • 192 Sacit Karademir - Amerikan Hastanesi

  • 193 Berke Özücer - Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  • 194 Gülşen Tükenmez Demirci - Acıbadem Üni.

  • 195 Tuğba Gün Koplay - Selçuk Üni.

  • 196 Hasan Büyükdoğan

  • 197 Gülüna Erdem Koç

  • 198 Samet Sert

  • 199 Erek Öztürk

  • 200 Pınar Kılıçaslan

  • 201 Hasan Büyükdoğan

  • 202 Ayşe Öner

  • 203 Mustafa Yıldız

  • 204 Emin Kapı

  • 205 Nur Birgen

  • 206 Gülüna Erdem Koç

  • 207 Halis Atıl Atilla

  • 208 Damla Gökçeoğlu Kayalı

  • 209 Neşe Karapınar

  • 210 Turan Demircan - Medipol Üniversitesi

  • 211 Halis Atıl Atilla

  • 212 Nevra Seyhan

  • 213 Hanife Ayşegül Mendi

  • 214 Ethem Ercan Oktayoğlu

  • 215 İrez Tülay

  • 216 Fatma Cansen

  • 217 Nihal Karakaş

  • 218 Devrim Bektaş

  • 219 Özlen Bektaş

  • 220 Mesut Buz

  • 221 Zeliha Güney

  • 222 Abdullah Kayacı

  • 223 Keziban Olcay

  • 224 Can Özlü

  • 225 Mahmut Çamlar

  • 226 Perçin Karakol

  • 227 Yasemin Zümrüt - Sağlık Bilimleri Üniversitesi- Histoloji Embriyoloji

  • 228 Neval Aksoy

  • 229 Elif Ganime Aydeniz

  • 230 Berivan Tuğba Türk - Ege Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi

  • 231 Ayşe Erol

  • 232 Mediha Süleymanoğlu

  • 233 Figen Atabay

  • 234 İncilay Çelik Sümen

  • 235 Hakan Ocak

  • 236 İlkay Sak - Koya Selçuk Üniversitesi

  • 237 Fatma Zehra Yıldırım - Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 238 Rabia Sorgunç

  • 239 Fatma Sıla Soy - Dokuz Eylül Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 240 Nur Banu Taşcı - Marmara Biyoloji

  • 241 Furkan İlker Özbalcı - Süleyman Demirel Üniversitesi Tıbbi Biyoloji A.D.

  • 242 Elif Şen - Marmara Biyoloji

  • 243 Yasemin Tin Arslan - Pamukkale Üniversitesi

  • 244 Merve Arda - Marmara Biyoloji Öğretmenliği

  • 245 Aylin Dikici - Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Kök Hücre Doktora

  • 246 Ömer Dikici - Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Kök Hücre Doktora

  • 247 Gözde Erkul - Dokuz Eylül Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji AD.

  • 248 Büşra Morgan - Kırıkkale Üniversitesinde Biyoloji Bölümünü

  • 249 Fatma Dilek Dıramalı - Erciyes Üni. Çocuk Hastanesi

  • 250 Nigar Abdullayeva - Azerbaycan

  • 251 Emine Tural - Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 252 Seher Şevval Kasımoğulları - Ege Üniversitesi

  • 253 Ezgi Çivi Çoraklı - Mersin Üniversitesi, Tıbbi Biyoloji

  • 254 Ravza Tosunbayraktar - Erciyes Üniversitesi

  • 255 Ahsen Erginsoy - Erciyes Üniversitesi

  • 256 İbrahim Turan - Gümüşhane Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

  • 257 Bahadır Öztürk - Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı

  • 258 Sümeyye Aldemir - Marmara Üniversitesi

  • 259 Burcu Denizlioğlu - Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 260 Yazgül Duran - Marmara Üniversitesi

  • 261 Nur Ecem Öztop - Marmara Üniversitesi

  • 262 Fatma Rabia Kahraman - Marmara Üniversitesi

  • 263 Muazzez Gökalp - Marmara Üniversitesi

  • 264 İmren Tatlı - Marmara Üniversitesi

  • 265 Sema Aygar - Hacettepe Üniversitesi

  • 266 Mutlu Yaka - Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 267 Hüsamettin Vatansev - Selçuk Üniversitesi Tıbbi Biyokimya A.D.

  • 268 Elif Mertoğlu - İstanbul Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik

  • 269 Güneş Özen Eroğlu - İstanbul Üniversitesi ASDAE Moleküler Tıp A.D.

  • 270 Ayşe Sezim Şafak - İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi SMYO Odyometri

  • 271 Ayşenur Gök - Hacettepe Üniversitesi Kök Hücre Araştırma ve Uygulama Merkezi

  • 272 Tugay Atalay - Özel Maraş Life Hastanesi

  • 273 Ceren Yılmaz - Hacettepe Üniversitesi Kök Hücre Araştırma ve Uygulama Merkezi

  • 274 Esra Köksal - Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Tıbbi Genetik Bölümü

  • 275 Safiye Serra Erzurumluoğlu - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 276 Meryem Şimşek - Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 277 Buket Banu Özkan - Erciyes Üniversitesi Genom ve Kök Hücre Merkezi

  • 278 Ayşegül Tanrıverdi - İstanbul Üniversitesi Genetik Ve Biyomühendislik Bölümü

  • 279 Özen Önal - SBÜ. Kanuni Sultan Süleyman EAH

  • 280 Anne-Marie Maurer - Marmara Üniversitesi Tip Fakültesi - Hematoloji Departmanı

  • 281 Aygül Cemre Şahin - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kök Hücre AD - ESDEM

  • 282 Bahar Demir Cevizlidere - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kök Hücre AD - ESDEM

  • 283 Merve Nur Soykan - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kök Hücre AD - ESDEM

  • 284 Gülsena Tonyalı

  • 285 Neslihan Kahraman - Muş Ağız Diş Sağlığı Merkezi

  • 286 Fatma Nur Gürel - Kars Digor Devlet Hastanesi- Diş Hekimi

  • 287 Hatice Şiyzen Çoban - Pamukkale Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 288 Bircan Yılmaz - Dokuz Eylül Üniversitesi - İBG

  • 289 Neriman Ezgin - Dokuz Eylül Üniversitesi - İBG

  • 290 Pelin Metin - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 291 Görkem Özen - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 292 Hatice Eren Öztürk - Ankara Ünviversitesi Tıp Fakültesi - Pediatrik Nefroloji

  • 293 Mehmet Oktar Güloğlu - İstinye Ünversitesi - Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 294 Nevin Ersoy - Dokuz Eylül Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji A.D.

  • 295 Oğulcan Zobu - İstanbul Arel Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik

  • 296 Hayriye Şentürk Çiftçi - İstanbul Ünv. İstanbul Tıp Fakültesi - Tibbi biyoliji A.D.

  • 297 Yeliz Ögret - İstanbul Ünv. İstanbul Tıp Fakültesi - Tibbi biyoliji A.D.

  • 298 Yasemin Oyacı - İstanbul Ünv. İstanbul Tıp Fakültesi - Tibbi biyoliji A.D.

  • 299 Sefa Civana - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 300 Abdurrahman Karabudak - Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi

  • 301 Tuğba Ertem - Eskişehir Osmangazi Ünv. Hücresel Ted. ve Kök Hücre Araşt. Merk.

  • 302 Gülru Önder - İstanbul Arel Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik

  • 303 İbrahim Halil Gürçınar - Manisa Celal Bayar Üniversitesi - Histoloji Embriyoloji

  • 304 Çiğdem Atalayın - Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Restoratif Diş Tedavisi A.D.

  • 305 Serap Uslu - İstanbul Medeniyet Ünv. Histoloji ve Embriyoloji

  • 306 Mehmet Taşdemir - Sağlık Bakanlığı

  • 307 Canan Gümüş - FTR

  • 308 Aslıhan Tütüncü - Medipol Üniversitesi